HORDALAND CUP 2009/10

HORDALAND CUP 2009/10

Category : Hovedside

Oppdatert 14.03.2010.

Totalt har 126 spillere fra 7 klubber tatt poeng i Hordaland Cup 2009/10.
Følgende turneringer er med på listen: Askøy rekrutten, Askøy Senior, Vestlandsmesterskapet, North Sea Cup, Julecupen og Askøy Open/KM,
Møllarslaget og Strilaslaget
Neste  og siste turnering der teller med i Hordaland Cup 2009/10 er Fana Cup,
24.-25. april i Åstveithallen/Tertnes Badmintonhall.

1. Karsten Standnes, Askøy BK                                                     21 p

   2. Renè Rist, Bergen BK                                                                19 p
       Hege Malene Ulstein, Bergen BK
   4. Erlend Jensen Haugland, Askøy BK                                          17 p
   5. Terje Berger, Bergen BK                                                            15 p
       Jack Oterhals, Bergen BK
   7. Julia Louis Macsali, SK Djerv                                                    14 p
       Torstein Monsen, BSI
   9. Egil Bjørnerem, BSI                                                                   11 p
       Andreas Halle, BSI
       Geir Omdal, Bergen BK
       Petter Karlsen Wåltorp, SK Djerv
 13. Karina Sjoukje Jelsma, Askøy BK                                             10 p
       Olve Nes Kløvning, Bergen BK
       Synnøve Sirhaug, Sotra BC
       Mikkel Ørskov, Bergen BK
 17. Mats Lervåg, BSI                                                                         8 p
       Birgitte Olofson, Bergen BK
       Ida Cathrine Ulstein, Bergen BK
       Victoria Økland, Askøy BK
 21. Andreas Bastiansen, Askøy BK                                                   7 p
       Jørgen Sirhaug, Sotra BC
       Toril Ulvang, Bergen BK
       Darren White, Bergen BK
 25. Magnus Gjesdal, Bergen BK                                                      6 p
       Mathias Halvorsen, Sotra BC
       Øyvind Haukenes, Bergen BK
       Oliver Karlsen, SK Djerv
       Anders Langeland, Stord BK
       Sofia Louis Macsali, SK Djerv
       Jørgen Rosenlund, Bergen BK
       Adrian Simonsen, SK Djerv
       Marita Hrannardottir Skeie, Bergen BK
       Jone Sylta, SK Djerv
 35. Sigrid Førsund Gjengstø, Bergen BK                                        5 p
       Marita Janne Jelsma, Askøy BK
       Signe Morvik, Bergen BK
       Harald Næss, Bergen BK
       Joachim Riis Simonsen, SK Djerv
       Malin Hrannardottir Skeie, Bergen BK
       Helge Økland, Askøy BK
       Andrè Olsen Aadland, Fitjar IL
 43. Paul Fosse, Askøy BK                                                                  4 p
       Åsmund Østensjø Garborg, SK Djerv
       Ingrid Hornnes, Bergen BK
       Ole Kamlund, Bergen BK
      Hans Eirik Opsahl, Bergen BK
      Åsgeir Kjetland Rabben, BSI
      Cedrik Valentin, Bergen BK
      Nora Bang Vågen, SK Djerv
      Tone R. Økland, Askøy BK
52. Sindre Aven, BSI                                                                           3 p
      Markus Barth, Bergen BK
      Liv Bugge, Bergen BK
      Sunniva Eek Dahl, SK Djerv
      Vera Ellingsen, Bergen BK
      Kenneth Gundersen
      Jostein L. Hesthammer, SK Djerv
      Rune Morten Hansen, SK Djerv
      Maren Kamlund, Bergen BK
      Kumaran Dhakasana Moorty, SK Djerv
      Arild Rasmussen, Askøy BK
      Andrez Rutowski, Fitjar IL
      Ørjan Sognes, Askøy BK
      Camila Aadland, Stord BK
66. Harald Apeltun, Bergen BK                                                         2 p
      Svein Åge Birkeland, SK Djerv
      Andreas Gjerde, Sotra BC
      Kenneth Halvorsen, Sotra BC
      Jesper Meyer Hatletveit, Bergen BK
      Paul Johannsen, SK Djerv
      Jonas Koløen Lønning, Fitjar IL
      Martin Rolland, Bergen BK
      Tim Andrè Sagstad, Sotra BC
      Olav Selvåg, Stord BK
      Joacim Soltvedt, Bergen BK
      Emma Standnes, Askøy BK
      Håkon Rydland Sæbø, Fitjar IL
      Øystein Meland Telle, Sotra BC
      Lars Vestbøstad, Fitjar IL
      Endre Vågland, SK Djerv
      Trude Aadland, Stord BK
      Ørjan Aarekol, Fitjar IL
84. Kristian Albertsen, Sotra BC                                                       1 p
      Sasha Alvanger, SK Djerv
      Louise Amdam, SK Djerv
      Katrin Barek, Stord BK
      Synne Furnes Bjerkestrand, SK Djerv
      Renè Dahle, Sotra BC
      Bengt Drageseth, Bergen BK
      Linda Eide, SK Djerv
      Andrè Olsen Espe, Bergen BK
      Truls Fitjar, Fitjar IL
      Hilde Fuhr, Askøy BK
      Trond Garborg, SK Djerv
      Sigurd Gjesdal, Bergen BK
      Vetle Høisæter Hamre, Bergen BK
      Kristen Haugland, Askøy BK
      Martin Dekke Hjellestad, Bergen BK
      Sigbjørn Honve, Bergen BK
      Frida Hornnes, Bergen BK
      Ivar S. Hus, Bergen BK
      Paul Johan Høl, Bergen BK
      Sumathi S. Håvik, SK Djerv
      Stefan Kløvning, Bergen BK
      Julie Langum, SK Djerv
      Ferenc Macsali, SK Djerv
      Nathalie Nielsen, Bergen BK
      Roy Nilsen, SK Djerv
      Ronny Nottveit, Sotra BC
      Lasse Olofson, Bergen BK
      Pernille Olofson, Bergen BK
      Cecilie Ottesen, Stord BK
      Kjetil Ragde, Fitjar IL
      Maria Rydland, Fitjar IL
      Roger Sandbakk, Sotra BC
      Arvid Skutle, Bergen BK
      Tor Standnes, Askøy BK
      Emma Stein, SK Djerv
      Hanne Larsen Stokkereit, Bergen BK
      Maren Larsen Stokkereit, Bergen BK
      Harald Sundby, SK Djerv
      Kristoffer Ulvang, Bergen BK
      Eirinn Voldsund, SK Djerv
      Torgeir Vaage, Sotra BC
      Michael White, Bergen B

Lokale turneringer

Ranking turneringer

Treningssamlinger