Resultater Vestlandsmesterskapet 2010

Resultater Vestlandsmesterskapet 2010

Category : Hovedside

Gode resultater fra Sotra i Vestlandsmerskapet som ble arrangert forrige helg:

Vestlandsmestre I DDU17 ble :   Karina Sjoukje Jelsma (Askøy) / Synnøve Sirhaug (Sotra) 
Sotra BC fikk 5 2.plasser og 4 3.passer

LES MER OG SE ALLE RESULTATENE!!!

DSU17: Synnøve Sirhaug fikk 2.plass
Resultat fra Finale   Hege Malene Ulstein (Bergen)   –  Synnøve Sirhaug (Sotra)   2 – 1   (21-13, 17-21, 21-19)
Resultatliste

  1.
  Hege Malene Ulstein (Bergen)
  2.  
  Synnøve Sirhaug (Sotra)
  3.
  Karoline Kaldheim (Karmøy)
  3.
  Lene Bjordal (Karmøy)
  5.
  Emily Bryson (Brodd)
  5.
  Astrid F. Gunnarshaug (Karmøy)
  5.
  Camilla Paulsen (Stavanger)
  5.
  Marte Melkevik (Karmøy)
  9.
  Karina Sjoukje Jelsma (Askøy)
  9.
  Elin Duong (Stavanger)
  9.
  Ane Margrethe Brun Bjerkås (Brodd)
  9.
  Emma Standnes (Askøy)

HDB:

Kenneth Gundersen / Øystein Telle fikk 3 plass i HDB,  som de måtte dele med Roger Sandbakk / Rene Dahle.

Resultatliste

  1.
  Simen Lexander / Helge Økland (Askøy)
  2.
  Martin Nordal (Haugesund) / Michael Nedrebø (Karmøy)
  3.  
  Kenneth Gundersen / Øystein Telle (Sotra)  
  3.  
  Roger Sandbakk / Rene Dahle (Sotra)  
  5.
  Lars Larsen / Thomas George (Stord)
  5.
  Tim André Sagstad (Sotra) / Stig Stangeland (Stavanger)
  5.
  Vegard Lund (Stavanger) / Erlend Jensen Haugland (Askøy)

MDC:

Øystein Telle (Sotra) / Emma Standnes (Askøy) fikk 3 plass mdc.

Resultatliste

  1.
  Lisbeth Nagell-Dahl (Stavanger) / Paul Fosse (Askøy)
  2.
  Malin Hustig / Kenneth Gundersen (Sotra)
  3.
  Lars Larsen / Cecilia Ottesen (Stord)
  3.  
  Øystein Telle (Sotra) / Emma Standnes (Askøy)
  5.
  Arne Martin Hagen / Norunn Hagen (Stavanger)
  5.
  Emily Linn Wallace (Karmøy) / Tim André Sagstad (Sotra)
  5.
  Inger Aven / Vegard Lund (Stavanger)

MDC:

Kenneth og Malin 2 plass

Resultatliste

  1.
  Lisbeth Nagell-Dahl (Stavanger) / Paul Fosse (Askøy)
  2.  
  Malin Hustig / Kenneth Gundersen (Sotra)  
  3.
  Lars Larsen / Cecilia Ottesen (Stord)
  3.
  Øystein Telle (Sotra) / Emma Standnes (Askøy)
  5.
  Arne Martin Hagen / Norunn Hagen (Stavanger)
  5.
  Emily Linn Wallace (Karmøy) / Tim André Sagstad (Sotra)
  5.
  Inger Aven / Vegard Lund (Stavanger)

DDU17:

Vestlandmestre ble: Karina Sjoukje Jelsma (Askøy) / Synnøve Sirhaug

HSC:

Øystein Telle fikk 2. plass
Resultatliste

  1.
  Andre Heim (Siddis BK)
  2.  
  Øystein Telle (Sotra)  
  3.
  Rune Voreland (Haugesund)
  4.
  Jon Eirik Kvalnes (Stord)
  4.
  Odd Arve Flotve (Stord)
  4.
  Remi Flotve (Stord)
  7.
  Torbjørn Fjeldheim (Haugesund)
  7.
  Bjarte Skulstad (Stord)
  7.
  Svein André Hol (Askøy)

DSC:Malin Hustig fekk 2. plass, og tapt finalen motLisbeth Nagell-Dahl (Stavanger)  

Resultatliste

  1.
  Lisbeth Nagell-Dahl (Stavanger)
  2.
  Malin Hustig (Sotra)
  3.
  Cecilia Ottesen (Stord)
  3.
  Helene Halseid Pedersen (Karmøy)
  5.
  Sunniva Lund Thorsen (Karmøy)
  5.
  Emily Linn Wallace (Karmøy)
  7.
  Norunn Hagen (Stavanger)

DDC:

Resultatliste

  1.
  Camilla Aadland / Cecilia Ottesen (Stord)
  2.
  Lisbeth Nagell-Dahl (Stavanger) / Malin Hustig (Sotra)
  3.
  Inger Aven / Norunn Hagen (Stavanger)

HSB:

Resultatliste test

  1.
  Simen Lexander (Askøy)
  2.
  Helge Økland (Askøy)
  3.  
  Rene Dahle (Sotra)  
  3.
  Jack Oterhals (Bergen)
  5.
  Stig Stangeland (Stavanger)
  5.
  Kenneth Gundersen (Sotra)
  5.
  Dan Frøyd (Haugesund)
  5.
  Martin Nordal (Haugesund)
  9.
  Thomas George (Stord)
  9.
  Arne Martin Hagen (Stavanger)
  11.
  Lars Larsen (Stord)
  11.
  Vegard Lund (Stavanger)
  11.
  Magnus Velde (Haugesund)
  11.
  Martin Mcgovern (Haugesund)
  11.
  Petter Karlsen Wåltorp (Djerv)
  16.
  Tim André Sagstad (Sotra)
  16.
  Roger Sandbakk (Sotra)

HDB:

Resultatliste test

  1.
  Simen Lexander / Helge Økland (Askøy)
  2.
  Martin Nordal (Haugesund) / Michael Nedrebø (Karmøy)
  3.  
  Kenneth Gundersen / Øystein Telle (Sotra)  
  3.
  Roger Sandbakk / Rene Dahle (Sotra)
  5.
  Lars Larsen / Thomas George (Stord)
  5.
  Tim André Sagstad (Sotra) / Stig Stangeland (Stavanger)
  5.
  Vegard Lund (Stavanger) / Erlend Jensen Haugland (Askøy)

Resultatliste 

  1.
  Karina Sjoukje Jelsma (Askøy) / Synnøve Sirhaug (Sotra) 
  2.
  Astrid F. Gunnarshaug / Karoline Kaldheim (Karmøy)
  3.
  Lene Bjordal / Solvår S Flåten Jørgensen (Karmøy)
  3.
  Marita Janne Jelsma (Askøy) / Emily Bryson (Brodd)
  5.
  Marte Melkevik / Sunniva Lund Thorsen (Karmøy)
  5.
  Emma Standnes (Askøy) / Ane Margrethe Brun Bjerkås (Brodd)
  5.
  Helene Halseid Pedersen / Emily Linn Wallace (Karmøy)
  5.
  Elin Duong / Camilla Paulsen (Stavanger)

Lokale turneringer

Ranking turneringer

Treningssamlinger